cudy1

Temat: Wyszywanki i hafciki
na różne okazje. Wyszywam na kanwie wzór, a później oprawiam go w sztywny papier, robiąc kartkę okolicznościową, lub bez okazji :mrgreen: Dopiero zaczęłam i zrobiła jak na razie 3 karteczki Ta jest dla męża na walentynki: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] A te są wielkanocne: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Wyhaftowałam wzorki na kolejne dwie kartki wielkanocne, ale musze je oprawić, jak skończę to wkleję zdjęcia. Mam w planie także wyszyć kartkę dla znajomych, którzy biorą ślub. Musze przyznać,...
Źródło: rodzinko.pl/showthread.php?t=79Temat: SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!
Rupaczku to ja potrzebuje na pw namiar na mamę, bo muszę mieć zgodę no i adres sklepu :) Mam cel :) Trzeba popracować już nad kartkami wielkanocnymi. Myślę, że to zdjęcie Basi w żółtych kwiatkach będzie dobre. Kartki będziemy rozsyłać na koniec marca. Dwa wzory potrzebuję. Robimy konkurs?
Źródło: dogomania.pl/showthread.php?t=77385


Temat: Wzory na kartki Wielkanocne
Wzory na kartki Wielkanocne   5 załącznik(i/ów) Słuchajcie jest sporo wątków gdzie są wzory na kartki Wielkanocne itp ale ja proponuje zebrać to w 1 wątku żeby było mniej szukania. Wiem że już troche późno ale coś jeszcze na pewno da się zrobić :ehem::D Także ja jeszcze raz wklejam wzory:
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243069


Temat: Wielkanocne zabawki - wykonanie jajek inaczej
stronie tacy narysowac kwadraty o wymiarach sie z 3 x 5 . Rysunki wzorow (mozna je powiekszyc lub pomniejszyc na kserokopiarce) skopiowac. przeniesc do poszczegolnych kwadratow. Nastepnie pomalowac wzory( kurczatko, bazie,...
Źródło: lobuziak.pl/forum/showthread.php?t=1417